Kotletai su omleto įdaru

Ingredientai: Kiaulienos faršas - 400 gramų, Kiaušiniai - 3 vienetai, Svogūnas - 1 vienetas, Pienas - 2 valgomieji šaukštai, Pomidoras - 1 vienetas, Krapai, petražolės - 1 pundelis, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Aliejus (kepimui, skardai patepti) - 3 va.

Pirmiausiai paruoškite omletą. 2 kiaušinius išplakite su pienu, pagardinkite druska, pipirais. Įmaišyti smulkiai pjaustytą pomidorą (skysčio perteklių truputį nuspauskite) ir smulkiai sukapotus žalumynus. Omletą iškepkite keptuvėje su trupučiu aliejaus, ant nedidelės ugnies, uždengę dangčiu. Omletui atvėsus jį supjaustykite juostelėmis, juosteles susukite. Šie suktinukai ir bus kotletų įdaras. Paruoškite faršą kotletams. Faršą sumaišykite su labai smulkiai sukapotu svogūnu, įmuškite 1 likusį kiaušinį, pagardinkite druska, pipirais. Žinoma, faršą kotletams galite ruošti ir kitaip, naudoti kitus patinkančius prieskonius. Iš faršo suformuokite paplotėlį, į jo centrą dėkite omleto suktinuką, gerai užspauskite. Kotletus sudėkite į aliejumi pateptą skardą ir kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie valandą. Jeigu norite kepimo pabaigoje galite įpilti mėgiamo padažo, kad kotletai pasitroškintų. Puiki idėja pietums!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.