Krabų lazdelių kamuoliukai

Ingredientai: Krabų lazdelės - 200 gramai, Sūris - 100 gramai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Česnako - 1 skiltelė, majonezo - 3 valgomieji šaukštai.

Kiaušinius kietai išvirkite, atvėsinkite. Smulkiai sutarkuokite. Krabų lazdeles bei sūrį taip pat sutarkuokite. Krabų lazdeles prieš gaminimą galima trumpai palaikyti šaldymo kameroje - bus lengviau tarkuoti. Sumaišykite kiaušinius, sūrį ir maždaug pusę tarkuotų krabų lazdelių, dėkite smulkiai pjaustyto arba perspausto česnako, porą šaukštų majonezo ir permaišykite. Galite pagardinti trupučiu pipirų. Suformuokite norimo dydžio rutuliukus ir juos apvoliokite pasiliktose tarkuotose krabų lazdelėse. Lengvai pagaminamas ir tikrai skanus užkandis, rutuliukus galite sudėlioti ant krekerių, agurkų griežinėlių arba salotų lapų.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.