Krepšeliai su pomidorais

Ingredientai: Miltai - 300 gramai, Kiaušiniai - 3 vienetai, Sviestas - 125 gramai, Grietinė - 1 valgomasis šaukštas, Vyšniniai pomidorai - 24 vienetai, Tarkuotas sūris - 50 gramai, Druska - 1 žiupsnelis, Pipirai - 1 žiupsnelis, Bazilikai - 1 pundelis.

Suminkykite tešlą iš miltų, 1 kiaušinio, grietinės, druskos ir 1–2 šaukštų vandens. Padėkite pusvalandžiui į šaldytuvą. Padalinkite ją į porcijas, iškočiokite, išklokite riebalais pateptas formeles. Subadykite šakute ir kepkite orkaitėje 10 minučių, po to ištraukite ir leiskite atvėsti. Sumaišykite sūrį ir kiaušinius, įberkite druskos, pipirų. Masę sudėkite į paruoštus krepšelius, ant viršaus uždėkite nuplautus ir per pusę perpjautus pomidorus. Kepkite dar 20 minučių. Patiekdami papuoškite krepšelius bazilikų lapeliais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.