Laimėkite bilietus į animacinį filmuką DRĄSUSIS MOZLIS (247)

Reklaminis partnerio turinys

Šį kartą į kino teatrą kviečiame mažuosius žiūrovus!!!

Animacinis filmukas DRĄSUSIS MOZLIS nukels į tolimą, keistą ir nepažįstamą šalį, kurioje gyvena dar keistesni padarai – asiliadrambliai. Ši istorija – apie vieną jų: jauną svajoklį vardu Mozlis.

Laimėkite bilietus į animacinį filmuką DRĄSUSIS MOZLIS

 KAIP DALYVAUTI: 

  • Komentaruose žemiau parašykite, kuriame mieste eisite žiūrėti animacinio filmuko.

 PRIZAI:

  • 2 kvietimai į filmą DRĄSUSIS MOZLIS.
  • Iš viso bus 3 nugalėtojai, kurie gaus po 2 kvietimus.
  • Kvietimus galima išsikeisti į filmo bilietus FORUM CINEMAS kino teatruose, kuriuose bus rodomas šis animacinis filmukas.
  • Kvietimai galioja tol, kol rodomas animacinis filmas ir negalioja į uždarus kino seansus. 

 KAIP RINKSIME LAIMĖTOJĄ: 

  • Žaidimas vyksta 2019.11.28 – 12.01 dienomis.
  • 2019.12.02 burtų keliu išrinksime 3 nugalėtojus, kuriuos paskelbsime komentaruose žemiau bei su jais susisieksime asmenine žinute TD paskyroje. Jei per žinutėje nurodytą laiką nugalėtojas neatsilieps, į jo vietą bus traukiamas kitas laimingasis. 
  • Dalyvauja tik paskutinė žaidėjo paraiška.

Apie animacinį filmuką

Tolimoje, keistoje ir nepažįstamoje šalyje gyvena dar keistesni padarai: asiliadrambliai. Ši istorija – apie vieną jų: Mozlį.

Asiliadrambliai yra stiprūs, paklusnūs gyvūnai, žmonių naudojami žemės ūkio darbams. Lygiai kaip ir jo tėvai, seneliai ir pro-pro-proseneliai, Mozlis nesiskųsdamas tempia jam uždėtą jungą. Darbas tikrai nelengvas, o ir jo šeimininkas nepasižymi gera širdimi. Tad Mozlio gyvenimą praskaidrina tik sūnus Ru, kuris dar labai jaunas, ir visi sunkumai jo tik laukia ateityje.

Leisdamas savo laiką kaip tinkamas, vieną dieną Ru aptinka seną paslaptingą urvą, ant kurio sienų – keisti piešiniai. Juose lyg ir pavaizduoti tokie patys asiliadrambliai kaip ir jis pats, bet viena detalė skiriasi. Labai svarbi detalė: ant uolų išpiešti asiliadrambliai stovi ant užpakalinių kojų, o į dangų tiesia ne kanopas, o rankas!

Susijaudinęs Ru viską papasakoja tėčiui, ir Mozlis prisimena seną legendą... Ji byloja, kad kažkada seniai seniai asiliadrambliai išties vaikščiojo stačiomis...

Ir Mozlis ima galvoti, kad galbūt legendoje yra bent dalelė tiesos? Ir Mozlis apsisprendžia: pabėgęs nuo žiauraus šeimininko jis leidžiasi į tolimą kelionę ieškoti paslaptingo miesto, kuriame, pasak legendos, tebegyvena senieji dvikojai asiliadrambliai.

Animacinio filmuko amžiaus cenzas

Animacinis filmukas skirtas visai šeimai.

Kur ir kada bus rodomas animacinis filmukas?

Filmo premjera – 2019.12.13, filmą rodys visi Lietuvos kino teatrai.

Animacinis filmukas įgarsintas lietuvių kalba.

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.