Laimėkite BIO INNOVATION prizus (antrasis žaidimas)

Reklaminis partnerio turinys

Kovo mėnesį mažų kainų vaistinė „Camelia“ TĖVŲ DARŽELYJE skelbia natūralios kosmetikos BIO INNOVATION mėnesiu!

Šis kovas turi 5 pirmadienius, todėl mūsų laukia net 5 žaidimai – kiekvieną pirmadienį prasidės vis naujas žaidimas!

Apie BIO INNOVATION kosmetikos žaidimą

Kiekvieną pirmadienį „Camelia“ vaistinė TĖVŲ DARŽELIO „Instagram“ paskyroje pristato BIO INNOVATION produktų krepšelį, kurį sudaro 3 produktai, ir kviečia jį laimėti.

Antrasis BIO INNOVATION  kosmetikos žaidimas

Antrasis žaidimas vyksta 2020.03.09 - 03.15.

Apsilankykite TĖVŲ DARŽELIO „Instagram“ paskyroje, DALYVAUKITE antrajame BIO INNOVATION kosmetikos žaidime ir laimėkite dovanų krepšelį, kurį sudaro:

  • Natūralus aviečių kvapo kūno pienelis su kakava BIO INNOVATION - skystos tekstūros pienelis greitai ir lengvai prasiskverbia į odą ir ją pamaitina, nes jo sudėtyje gausu augalinių aliejų (saldžiųjų migdolų aliejaus, sezamų aliejaus, saulėgrąžų aliejaus ir kakavos sviesto). Daugiau informacijos apie produktą: www.camelia.lt/kuno-pienelis
  • Intymios higienos gelis BIO INNOVATION - švelnios sudėties intymios higienos gelis - prausiklis. Sudėtyje esantis alavijas sudrėkina gleivinę ir užtikrina jos komfortą. Daugiau informacijos apie produktą: www.camelia.lt/intymios-higienos-gelis
  • Lyginamasis kremas biustui BIO INNOVATION - natūralus rožių žiedų vandens hidrolatas švelnina, tonizuoja odą, suteikia švytėjimo. Gaivina ir sutraukia odos poras bei apsaugo nuo raukšlių. Daugiau informacijos apie produktą: www.camelia.lt/lyginamasis-kremas-biustui

Neseniai mūsų puslapyje vyko BIO INNOVATION produktų testavimas. Ką apie šiuos produktus mano juos išbandžiusios testuotojos SUŽINOKITE ČIA.

Visa informacija apie žaidimą ir taisykles skelbiama TĖVŲ DARŽELIO „Instagram“ paskyroje, kur vyksta žaidimas.

Trečiasis žaidimas vyks 2020.03.16 - 03.22, ketvirtasis žaidimas vyks 2020.03.23 - 03.29 , penktasis žaidimas vyks 2020.03.30 - 04.05.