Lietuviška interaktyvi e-knygelė „Pupa“ (2)

Lietuviška interaktyvi e-knygelė „Pupa“

Tai iliustruota ir įgarsinta pasaka apie senelį, senelę ir pupą ikimokyklinio amžiaus vaikams. Jos tekstas parašytas lengvai skaitomu šriftu, didžiosiomis raidėmis.

Įjungus garsą, skaitomi žodžiai paryškinami, tad vaikas gali sekti žodžius ir taip mokytis skaityti.

Palietus kai kuriuos paveikslėlyje esančius daiktus pirštu, jie išsiskiria švytinčiu kontūru, užrašomas ir garsiai perskaitomas daikto pavadinimas.

Kur atsisiųsti?

Knygelė yra nemokama. Atsisiųskite į įrenginius ir skaitykite!

Knygutės formatas ir palaikančios programos

Knygutė sukurta epub 3.0 formatu, kurį atveria modernios elektroninės knygų skaityklės.

Apple įrenginiuose (kompiuteriuose, planšetėse ir telefonuose) geriausia naudoti iBooks programą, kuri dažniausiai jau yra įdiegta į šiuos įrenginius. Norėdami girdėti skaitomą tekstą, įsijunkite garsaus skaitymo (read aloud) funkciją - mažą garsiakalbiuką viršutinėje navigacijos juostoje.

Windows bei Android įrenginiuose geriausia naudoti nemokamą programą Adobe Digital Edition. Programa palaiko garsaus skaitymo bei kitas knygoje naudojamas funkcijas.

Knygelę taip pat galima skaityti tiesiogiai (online), naudojant interneto naršyklę.

Leidėjai: VšĮ „Brolio knygos“, bendradarbiaujant su Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo studijų centru. Projektą iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba.

1. Boružėlytė
    Boružėlytė prieš 1 m.

Puiki idėja, gražios iliustracijos. Na bet jau pasaka, tai ką aš žinau! Nieko nesupratau

2. Gadriele
    Gadriele prieš 1 m.

Pasaka dar kaip pasaka, bet neteiktinu zodziu galetu ir nebuti. Pavyzdziui "neuzilgo" net keliose vietose parasytas. Kelis kartus tikrinau, ar taip perskaiciau.