Makaronų ir daržovių apkepas

Ingredientai: Žiediniai kopūstai - 500 gramai, Brokoliai - 500 gramai, Aliejus - 3 valgomieji šaukštai, Morka - 1 vienetas, Grietinėlės sūris - 100 gramai, Parmezano sūris - 100 gramai, Fermentinis sūris - 100 gramai, Makaronai - 250 gramai, Sviestas - 100.

Apkepą galima gaminti ir su kitomis daržovėmis. Padažą pasirinkite pagal savo skonį. Žiedinius kopūstus bei brokolius nuplaukite ir sulaužykite nedideliais, 2-2.5 cm gabaliukais. Stiebų nepjaustykite. Juos panaudokite kituose patiekaluose arba išmeskite. Keptuvėje įkaitinkite 2 šaukštus aliejaus ir pakepinkit žiedinius kopūstus bei brokolius maždaug 8 minutes. Išimkite daržoves iš keptuvės ir sudėkite ant popierinio rankšluosčio, kad susigertų riebalų perteklius. Morkas nuplaukite, nuvalykite odelę ir supjaustykite plonomis juostelėmis arba sutarkuokite smulkia tarka. Įkaitinkite keptuvėje šaukštą aliejaus ir pakepkite morkas maždaug 5 minutes. Permezano ir fermentinį sūrį sutarkuokite, sumaišykite ir atidėkite į šalį 2 sūrio šaukštus. Į likusį sūrį sudėkite daržoves, pagardinkite druska bei pipirais ir atsargiai pamaišykite. Plačiame puode užvirinkite sūdytą vandenį, sudėkite makaronus ir virkite tol, kol makaronai bus pusiau išvirę. Pusiau apvirusius makaronus nukoškite ir apipilkite šaltu vandeniu. Kepimo formelę patepkite storu sviesto sluoksniu, dėkite maždaug pusę iš visų turimų makaronų, patikrinkite, kad neliktų jokių tarpelių. Makaronus apibarstykite atidėtais 2 šaukštais sūrio, o ant viršaus sudėkite likusį makaronų sluoksnį. Ant dviejų sluoksnių makaronų suberkite sūrio ir daržovių mišinį. Kepimo formelę uždenkite folija ir dėkite į orkaitę, įkaitintą iki 180 laipsnių. Kepkite maždaug 25 minutes. Išimkite formelę iš orkaitės, nuimkite foliją, peiliu "atkabinkite" apkepą nuo formelės šonų. Kepimo formą uždenkite didele lėkšte ir apverskite aukštyn kojomis, kad makaronų apkepas atsidurtų lėkštėje. Jei apkepo dugnas prilipo prie kepimo formelės, nestipriai pastuksenkite į formelės dugną.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.