Maisto papildai vaikams MARSIEČIAI (testuotojų atranka)! (215)

Marsiečių vitaminai

Šį kartą išmėginsime ir įvertinsime MARSIEČIŲ maisto papildus vaikams (kuriuos gali vartoti ir suaugę :) )!

Kokius MARSIEČIŲ maisto papildus testuosime?

  • |1| MARSIEČIAI ImunoForte sirupas, kurio sudėtyje yra betagliukanų, vitamino C ir šeivamedžio bei erškėtuogių ekstraktų. Šeivamedžio uogos, erškėtuogės ir vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Sudėtyje yra augalinių ekstraktų, todėl sirupas pasižymi natūraliu skoniu. Tinka nuo 1 metų amžiaus.
  • |2| MARSIEČIAI Imunactiv braškių skonio kramtomosios tabletės imunitetui. Tai vitaminų ir mineralų kompleksas, sukurtas vaikams (pilną sudėtį rasite wavita.lt/marsieciai). Sudėtyje yra Imunactiv kompleksas, kurį sudaro beta gliukanai, cinkas ir vitaminas C, kurie padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Tinka nuo 3 metų amžiaus.
  • |3| MARSIEČIAI Imunactiv apelsinų skonio kramtomosios tabletės imunitetui. Tai vitaminų ir mineralų kompleksas, sukurtas vaikams (pilną sudėtį rasite wavita.lt/marsieciai). Sudėtyje yra Imunactiv kompleksas, kurį sudaro beta gliukanai, cinkas ir vitaminas C, kurie padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Tinka nuo 3 metų amžiaus.
  • |4| MARSIEČIAI Guminukai su BoneActive kompleksu yra sukurti specialiai aktyviems ir daug judantiems vaikams. Guminukuose esantis BoneActive vitaminų D ir K kompleksas padeda palaikyti normalią kaulų būklę. Tinka nuo 3 metų amžiaus.
  • |5| MARSIEČIAI guminukai su ežiuole yra vitaminų ir mineralų kompleksas, papildytas rausvažiedės ežiuolės ekstraktu, kuris yra žinomas kaip imuninę sistemą stiprinantis augalas. Vitaminas C ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Tinka nuo 3 metų amžiaus.
  • |6| MARSIEČIAI Guminukai su šviečiančiomis žnyplėmis. Vitaminų ir mineralų kompleksas praturtintas bioflavanoidu rutinu. Vitaminai C, D ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, o vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę bei normalią raumenų funkciją. Pakuotėje rasite žnyples, kurios apšvies guminukus! Tinka nuo 3 metų amžiaus.

   vitaminai Marsiečiai

Norite išbandyti MARSIEČIŲ papildus? Registruokitės!

Norinčios kartu su vaikais išbandyti MARSIEČIŲ maisto papildus ir po to pateikti atsiliepimą apie juos, komentaruose po šiuo straipsniu turi įrašyti vieną pasirinktą produktą. Pateikus kelis pageidavimus, galios tik paskutinis pasirinkimas.

Atkreipiame dėmesį, kad MARSIEČIAI ImunoForte sirupas tinka vaikams nuo 1 metų amžiaus, kiti vitaminai – nuo 3 metų amžiaus.

Ne vėliau kaip 2018-11-11 atrinksime 20 norinčių išbandyti vitaminus, atrinktąsias paskelbsime komentaruose po šiuo straipsniu ir informuosime ir el. paštu, nurodytu paskyroje. 

Nepamirškite patikrinti, ar paskyroje nurodytas galiojantis el. pašto adresas, o taip pat ir pašto dėžutės JUNK/SPAM skyrių – kartais laiškai nukeliauja tiesiai ten!

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.

Skelbimai

10,00 €
34 | 6 | XS
1,00 €
22 | 13,5 cm
8,00 €
48 | 20 | XL