Mėsa grybų ir sūrio padaže

Ingredientai: Kiauliena - 1.5 kilogramo, Pievagrybiai - 500 gramai, Lydytas sūris - 250 gramai, Pomidorų pasta - 1 valgomasis šaukštas, Druska, pipirai, mėgiami prieskoniai - 1 žiupsnelis.

Mėsą supjaustykite stambiais kubeliais. Sudėkite į keptuvę su įkaitintu aliejumi. Apkepinkite iki tolygaus apskrudimo. Pievagrybius pavalykite, supjaustykite norimo dydžio gabaliukais. Sudėkite į keptuvę su apkepusia mėsa. Pagardinkite šaukštu pomidorų pastos. Viską gerai išmaišykite. Sudėkite lydytą sūrelį, vėl gerai išmaišykite. Jeigu troškinys labai tirštas, tai šliūkštelėkite šlakelį vandens arba sultinio. Pagardinkite druska (jos reikėtų dėti labai saikingai, kadangi lydytas sūrelis ganėtinai sūrus), pipirais, mėgiamais prieskoniais. Viską uždenkite ir dar šiek tiek patroškinkite. Patiekite su mėgiamu garnyru.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.