Mėsos keksas su virtais kiaušiniais

Ingredientai: Faršas - 700 gramai, Svogūnas - 1 vienetas, Kiaušiniai - 6 vienetai, Apdžiūvęs batonas - 3 riekės.

Sutrupinkite batoną ir išmirkinkite piene. Susmulkinkite svogūną. 5 Kiaušinius išvirkite, 6-ąjį įmuškite į faršą. Sudėkite svogūną, pabarstykite druska ir pipirais, išmaišykite. Į kepimo formą sudėkite kiek mažiau kaip pusę faršo, išdėliokite juostele virtus nuluptus kiaušinius, o ant šonų ir viršaus sudėkite likusį faršą. Kad kiaušiniai geriau priglustų, patartina nupjauti jų galiukus. Kepkite 200 laipsnių temperatūros orkaitėje apie valandą.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.