Naminių makaronų apkepas su varške

Ingredientai: Varškė - 200 gramai, Grietinė - 2 arbatiniai šaukšteliai, Miltai - 2 valgomieji šaukštai, Sviestas - 1 valgomasis šaukštas, Cukrus - 1 arbatinis šaukštelis, Kiaušinio trynys - 1 vienetas, Vanduo - 200 mililitrai.

Padarykite miltuose duobutę, įdėkite į ją gabalėlį sviesto ir pusę trynio, įberkite druskos, įpilkite šaukštą šalto vandens ir išminkykite tešlą. Iškočiokite ir palikite apdžiūti, tada supjaustykite juostelėmis ir išvirkite pasūdytame vandenyje, išgriebkite ir nuvarvinkite. Kepimo formą ištepkite sviestu ir pabarstykite džiūvėsėliais, sluoksniuokite makaronus ir su cukrumi, grietine bei antąja trynio puse sumaišyta varške. Kepkite vidutinio karštumo orkaitėje apie pusvalandį.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.