Obuolių pyragas su kakava

Ingredientai: Kiaušiniai - 5 vienetai, Cukrus - 50 gramai, Sviestas - 250 gramai, Kakavos milteliai - 2 valgomieji šaukštai, Cinamonas - 1 arbatinis šaukštelis, Miltai - 300 gramai, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Obuoliai - 1 kilogramas, Miltai.

Sviestą, cukrų ir kiaušinius sudėkite į indą ir išplakite mikseriu, kol gausis puri masė. Maišykite ir po truputėlį berkite miltus, sumaišytus su cinamonu, kakava ir kepimo milteliais. Susmulkinkite obuolius, pavoliokite juos miltuose ir suberkite į tešlą. Viską išmaišykite. Kepimo formą patepti riebalais, pabarstyti miltais, supilti paruoštą tešlą ir kepti iki 180º C įkaitintoje orkaitėje 40 – 50 min.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.