Pangasiju filė su daržovėmis

Ingredientai: Pangasijų filė - 1 kilogramas, Miltai - 2 valgomieji šaukštai, Šaldytos daržovės - 500 gramai, Raudonas svogūnas - 1 vienetas, Grietinės - 3 valgomieji šaukštai, Citrina - 1 vienetas.

Atšaldytą pangasiją supjaustyti gabaliukais, juos įtrinti druska ir žuvies prieskoniais (jei yra galimybė, palaikyti apie valandą). Gabaliukus apvolioti miltuose ir kepti. Kaip žuvytė apkepks, sudėkite ją į į troškintuvą ir 15-20 min. troškinkite. Šaldytas daržoves pakepinti ant keptuvės kol atsileis, pabarstyti prieskoniais ir druska. Raudoną svogūną supjaustyti pusžiedžiais ir pakepinti, kol suminkštės, ant jo sudėti daržoves ir užpilti skysčio, kuriame troškinosi žuvis. Pakaitinti 5 min. ir dėti 2-3 šaukštus grietinės. Padažas neturi būti labai tirštas. Prieskonių į padažą dėti pagal skonį. Troškintos pangasijos gabaliukus sudėti į lėkštę ir papuošto plonomis citrinos riekutėmis. Padažą patiekti atskirai. Garnyrui tinka bulvės bei ilgagrūdžiai ryžiai, sumaišyti su laukiniais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.