Paprastas šokoladinis tortas

Ingredientai: Gerai prinokę bananai - 3 vienetai, Juodasis šokoladas - 200 gramai, Sviestas/margarinas - 100 gramai, Kiaušiniai - 6 vienetai, Medus - 0.5 stiklinės, Cukrus - 0.5 stiklinės, Miltai - 1 stiklinė, Graikiniai riešutai - 0.5 stiklinės, Kepimo mi.

Įkaitinkite orkaitę iki 180 laipsnių. Kepimo forma turi būti ne mažiau kaip 26 cm skersmens. Išklokite ją pergamentiniu popieriumi ir patepkite riebalais. Bananus gerai pertrinkite, sviestą ir šokoladą ištirpinkite, sudėkite bananus, trynius, galiausiai - su kepimo milteliais persijotus miltus. Kruopščiai išmaišykite. Baltymus iki standžių putų išplakite su žiupsneliu druskos ir cukrumi (berkite jį po truputį). Įmaišykite į tešlą, suberkite riešutus ir suverskite į kepimo formą. Kepkite, kol iškeps (įsmeigtas medinis pagaliukas turi būti sausas). Patiekite atvėsintą tortą lėkštėje, galite aplieti šokoladine glazūra arba pabarstyti cukraus pudra.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.