PEONIA serumai veido odai (testuotojų atranka) (194)

PEONIA serumai veidui

Gera žinia - toliau testuojame lietuvišką PEONIA LAB veido priežiūros priemonių liniją, įkvėptą naujos kartos biotechnologijos mokslų laimėjimų ir sukurtą bendradarbiaujant su Lietuvos biotechnologijų įmonės PROFARMA ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslininkais!

Pirmieji du išbandyti PEONIA produktai įvertinti išties gerai, šį kartą išbandysime du PEONIA serumus veidui.

Kokius PEONIA serumus testuosime?

Testuosime du serumus: PEONIA antioksidantą – serumą veidui su vitaminu C (aliejinės sudėties) ir PEONIA ACI™ serumą veidui. Jums reikės išsirinkti vieną iš jų.

PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C

PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C

Serumas ANTIOXIDANT 1 skatina kolageno gamybą, ypač efektyvi priemonė odai, pažeistai saulės. Padeda kovoti su pigmentinėmis dėmėmis, pagerina odos elastingumą, bei bendrą būklę.

Serumo sudėtyje esantis vitaminas C bei vitaminas E, kurie veikia kaip antioksidantai – padeda pašalinti laisvuosius radikalus. Unikali formulė padeda išlaikyti vitamino C stabilumą.

Aktyviosios medžiagos prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius ir skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Subalansuota šio serumo formulė tinka ir labai jautriai odai.

Veikliųjų medžiagų ypatybės:

  • Padeda sumažinti odos senėjimo požymius;
  • Apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio;
  • Padeda atstatyti kolageno ir elastino lygį;
  • Sumažina odos pigmentaciją.

PEONIA ACI™ serumas veidui

PEONIA ACI™ serumas veidui

Šiame serume yra 4 biologiškai aktyvūs komponentai. PEONIA ACI™ kompleksas – didelės koncentracijos priešpienio biologiškai aktyvūs komponentai, natūralūs augimo faktoriai, natūrali hialurono rūgštis, aminorūgštys, kofermentas Q10, simondsijų (jojoba) aliejus.

Veikliųjų medžiagų ypatybės:

  • Atkuria odos ląsteles;
  • Stangrina, maitina, drėkina ir skaistina odą;
  • Saugo nuo UV spindulių.

Norite išbandyti PEONIA serumus? Registruokitės!

Norinčios išbandyti produktus ir po to pateikti atsiliepimą apie juos, komentaruose po šiuo straipsniu turi įrašyti pasirinktą produktą:

PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C

PEONIA ACI™ serumas veidui

Šį kartą atranka bus trumpa - jau šį penktadienį, 2018-11-23 dieną atrinksime 15 serumų testuotojų, kurias paskelbsime komentaruose po tema. Atrinktąsias taip pat informuosime ir el. paštu, nurodytu paskyroje (nepamirškite pasitikrinti JUNK/SPAM dėžutę).

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.