Plaukus šviesinančios kaukės

Atsinaujinti nusprendusi moteris dažnai ima šviesinti plaukus - juk šviesūs plaukai suteikia gaivumo, valiūkiškumo, jaunatviškumo... Plaukų šviesinimas agresyviomis priemonėmis ne tik pakeičia jų spalvą, bet ir struktūrą, plaukai išsausėja, ima lūžinėti, netenka gyvybingumo. Šių nemalonumų išvengsite plaukus šviesindamos natūraliai, namuose nesunkiai sumaišomomis kaukėmis.

Ramunėlių kaukė. Dosnią saują džiovintų ramunėlių žiedų užpilkite stikline vandens, uždenkite ir palikite 15-20 min. Nukoškite. Gauta arbata 4-5 kartus per savaitę skalaukite šampūnu išplautus, drėgnus plaukus. Jų papildomai nenuplaukite.

Citrinų kaukė. Išspauskite vienos ar kelių (priklausomai nuo plaukų ilgio) citrinų sultis, jas lygiomis dalimis sumaišykite su vandeniu. Atskiestas sultis supilkite į buteliuką su purkštuku. Apsipurkškite švarius, drėgnus plaukus. Palaukite 20 min. ir plaukus išskalaukite. Citrinų sultimis plaukus šviesinkite 2-3 kartus per savaitę, tačiau stebėkite plaukų būklę - ši priemonė yra linkusi sausinti plaukus bei galvos odą.

Medaus kaukė. Porą šaukštų medaus išmaišykite pusėje stiklinės šilto vandens. Šiuo mišiniu padenkite sudrėkintus plaukus. Užsidėkite dušo kepuraitę ar maišelį, galvą apsukite rankšluosčiu. Kaukę laikykite apie valandą, o tuomet plaukus dėmesingai išskalaukite, išsiplaukite galvą. Kaukę naudokite 1-2 kartus per savaitę.

Cinamono kaukė. Sumaišykite stiklinę naudojamo kondicionieriaus (geriau kuo neutralesnio kvapo), porą šaukštų skysto medaus ir tris šaukštus malto cinamono. Šia kauke aptepkite švarius, drėgnus plaukus. Užsidėkite dušo kepuraitę ar maišelį, galvą apsukite rankšluosčiu. Palaukite 3 valandas, plaukus dėmesingai išskalaukite. Kaukę naudokite kartą per savaitę.

Alyvuogių aliejaus kaukė. Sausus plaukus gausiai išsitepkite kokybišku alyvuogių aliejumi, ant galvos užsidėkite dušo kepuraitę ar maišelį, galvą apsukite rankšluosčiu. Palaukite 30 min., plaukus dėmesingai išskalaukite, išsiplaukite galvą. Kaukę naudokite 1-2 kartus per savaitę.

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!