Pyragas su bulvėmis ir grybais

Ingredientai: Pienas - 100 mililitrai, Šviežios mielės - 20 gramai, Cukrus - 0.5 arbatinio šaukštelio, Kiaušinis - 1 vienetas, Aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Druska - 1 žiupsnelis, Pievagrybiai - 300 gramai, Bulvės - 400 gramai, Svogūnai - 150 gramai, Sū.

Į šiltą (ne verdantį) pieną sudėkite cukrų bei mieles ir palikite pastovėti šiltoje vietoje. Maždaug už 15 minučių mielės turėtų iškilti. Atskirame indelyje suplakite kiaušinį su druska, įpilkite aliejaus ir gerai išmaišykite. Tuomet kiaušinį supilkite į mieles, suberkite miltus ir išminkykite tešlą. Iš gautos tešlos suformuokite kamuoliuką, uždenkite jį maistine plėvele ir palikite pastovėti šiltoje vietoje 30 minučių. Svogūnus ir pievagrybius susmulkinkite, bulves supjaustykite plonais griežinėliais. Kepimo formą patepkite aliejumi arba padenkite kepimo popieriumi. Padenkite kepimo formą maždaug 3 mm storio tešlos sluoksniu, kad liktų krašteliai. Tešlos paviršių patepkite grietine, ant viršaus sudėkite pievagrybius, svogūnus ir bulves (sluoksniuotai). Paviršių pagardinkite druska ir patepkite grietine. Viską apibarstykite tarkuotu sūriu, dėkite į iki 180 laipsnių įkaitintą orkaitę ir kepkite 30-35 minutes.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.