Pyragas su kriaušėmis ir šokoladu

Ingredientai: Kriaušės - 5 vienetai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Miltai - 140 gramai, Lazdyno riešutai - 100 gramai, Sviestas - 175 gramai, Cukrus - 140 gramai, Tamsus šokoladas - 50 gramai.

Riešutus apkepinkite ir sumalkite. Šaltą sviestą supjaustykite kubeliais. Riešutus sumaišykite su persijotais miltais, sudėkite sviestą ir trinkite rankomis į trupinius. Suberkite cukrų, įmuškite kiaušinius, užmaišykite vienalytę tešlą. Kriaušes nuplaukite. Dvi iš jų nulupkite, pašalinkite sėklas, supjaustykite kubeliais. Šokoladą stambiai sutarkuokite ir kartu su kriaušėmis greitai įmaišykite į tešlą. Kepimo formą iškokite pergamentiniu popieriumi, sudėkite tešlą ir išlyginkite paviršių. Likusias kriaušes nulupkite ir supjaustykite plonomis riekelėmis, įspauskite į tešlą. Kepkite 140 laipsnių temperatūros orkaitėje apie valandą, palikite atvėsti 10 minučių ir perdėkite į lėkštę. Papuošti galima graikiniais riešutais ir kokiu nors sirupu.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.