Pyragėliai su kiaušinių ir svogūnų laiškų įdaru

Ingredientai: Miltai - 400 gramai, Kefyras - 300 mililitrai, Soda - 0.5 arbatinio šaukštelio, Druska - 1 žiupsnelis, Cukrus - 1 valgomasis šaukštas, Kiaušinai - 5 vienetai, Svogūnų laiškai - 150 gramai, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis.

Kefyrą sumaišykite su soda, palaukite 10 min., tuomet įmaišykite druską, cukrų ir po truputį, maišant berkite miltus. Užminkykite minkštą, purią tešlą. Miltų gali reikėti kiek daugiau nei nurodoma recepte, iki 500 g, tai priklauso nuo miltų rūšies. Kiaušinius kietai išvirkite, supjaustykite kubeliais ir sumaišykite su supjaustytais ir pirštais truputį patrintais (tai atskleis skonį) svogūnų laiškais. Įdarą gardinkite druska, pipirais, galite papildomai dėti krapų ar petražolių. Tešlą padalinkite į maždaug 8 dalis. Tešlos gabaliukus suplokite delnais, dėkite įdaro ir gerai užspauskite kraštelius, galite perpinti pynute, kaip kibinams. Gautus paplotėlius kepkite uždengtoje keptuvėje su įkaitintu aliejumi iš abiejų pusių, iki kol dailiai apskrus. Pyragėlius patiekite su sultiniu.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.