Pyragėliai su kopūstų įdaru

Ingredientai: Miltai - 2 stiklinės, Cukrus - 1 arbatinis šaukštelis, Aliejus - 100 mililitrai, Kiaušinis - 1 vienetas, Kopūstai - 2 kilogramai, Svogūnas - 1 vienetas, Morka - 1 vienetas, Kmynai - 1 arbatinis šaukštelis.

Svogūną supjaustykite plonais pusžiedžiais, morką sutarkuokie. Apkepkite aliejuje, kol gražiai pagels. Supjaustykite šiaudeliais kopūstus, sudėkite į apkeptas daržoves ir baikite troškinti (neuždenkite). Pagal skonį pabarstykite druska, palikite atvėsti. Sumaišykite miltus, cukrų ir druską su 0,5 stiklinės vandens ir aliejumi, užmaišykite elastingą ir minkštą tešlą. Padalinkite tešlą į 12 dalių, iškočiokite plonus paplotėlius, uždėkite įdaro ir susukite (šonus užlenkite ant įdaro). Išklokite skardą kepimo popieriumi, sudėkite pyragėlius siūle žemyn ir aptepkite išplaktu kiaušiniu. Pabarstykite kmynais ir kepkite 200 laipsnių temperatūros orkaitėje 20-25 minutes.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.