Ryžių ir lęšių blyneliai su įdaru

Ingredientai: Ryžiai - 1 stiklinė, Lęšiai - 100 gramai, Cukrus - 0.5 arbatinio šaukštelio, Druska - 0.5 valgomojo šaukšto, Sviestas, išlydytas - 6 valgomieji šaukštai, Bulvės - 8 vienetai, Imbiero milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Paprika - 1 vienetas, A.

Ryžius ir lęšius užpilti vandeniu ir palikti mirkti per naktį. Nusausinti ir sutrinti. Įmaišyti prieskonius ir sviestą. Uždengus palikti 2-3 val. Iškepti blynelius, įkaitintame aliejuje. Vienas blynas iš 2-3 šaukštų blynų tešlos. Išvirti bulves su lupenom. Nulupti ir sutrinti. Į bulves įmaišyti imbierą, susmulkintą papriką (arba paprikos miltelių), aliejų, kmynus, garstyčias ir ciberžolę. Blynelius perlenkti ir į vidų įdėti bulvių įdaro. Skanaus!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.