Saldūs karšti sumuštiniai su varške

Ingredientai: Batono riekės - 5 vienetai, Kreminė varškė - 200 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas, Cukrus - 2 valgomieji šaukštai, Vanilinis cukrus - 1 žiupsnelis, Vynuogės - 1 sauja, Sviesto ar aliejaus (formai patepti) - 1 valgomasis šaukštas.

Varškę išplakite su kiaušiniu, suberkite cukrų (jo galite naudoti ir daugiau arba mažiau, berkite pagal skonį) vanilinį cukrų. Viską gerai perplakite. Vynuoges pjaukite pusiau, išimkite kauliukus. Varškės mase aptepkite batono riekutes, ant viršaus sudėliokite perpjautas vynuoges. Riekeles sudėkite į riebalais pateptą formą. Kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie 20 min. Varškės masę galima pagerinti džiovintais ar šviežiais vaisiais, uogomis, riešutų gabaliukais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.