Saldus pomidorų padažas

Ingredientai: Pomidorai - 1 kilogramas, Cukrus - 500 gramai, Pomidorų pasta - 3 valgomieji šaukštai, Čili milteliai - 1 arbatinis šaukštelis.

Pomidorų odelę viršuje įpjaukite. Dėkite kiekvieną pomidorą į verdantį vandenį ir palaikykite 15-20 sekundžių. Išimkite ir nulupkite odelę. Laikyti karštame vandenyje reikia tam, kad lengvai nusiluptų odelė. Supjaustyti pomidorus kubeliais ir sudėti į puodą. Pomidorus užpilti cukrumi, įdėti čili miltelių ir pomidorų pastos. Išmaišyti. Nuo pomidorų susikaups sulčių. Nuolat maišant kaitinkite ant mažo kaitrumo ugnies 40 minučių. Iškaitinkite stiklainius ar indelius, kuriuose laikysite padažą. Pomidorų padažą supilstykite į indelius ir uždarykite. Gaunasi apie 1 litras padažo.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.