Salotos „Apelsino skiltelė“

Ingredientai: Virta/rūkyta vištiena - 350 gramai, Sūris - 150 gramai, Virtos morkos - 2 vienetai, Svogūnas - 1 vienetas, Virti kiaušiniai - 5 vienetai, Marinuoti pievagrybiai - 200 gramai, Česnakas - 3 skiltelės, Majonezas - 300 gramai.

Vištieną supjaustykite šiaudeliais, svogūną susmulkinkite ir apkepkite aliejuje, kol pagels, įmaišykite į jį vieną tarkuotą morką. Atskirai sutarkuokite kiaušinių trynius ir baltymus. Sumaišykite tarkuotą sūrį ir perspaustą česnaką, smulkiai supjaustykite grybus. Didelėje lėkštėje sluoksniuokite salotas, formuodami apelsino skiltelę: morka su keptu svogūnu, majonezas, vištiena, majonezas, grybai, sūris, tryniai, majonezas (aptepkite ir šonus), tarkuota morka ir baltymai.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.