Salotos „Arbūzo skiltelė“

Ingredientai: Vištienos filė - 300 gramai, Sūris - 250 gramai, Agurkai - 3 vienetai, Paprika - 1 vienetas, Juodosios alyvuogės - 1 saujelė.

Agurkus ir papriką supjaustyk nedideliais kubeliais. Agurkų žievelės patartina nenulupti (kad ji nebūtų karti, geriau rinktis jaunus). Vištienos filė galima arba išvirti, arba apkepti, patroškinti savo sultyse keptuvėje ant silpnos ugnies (kaip tau atrodo skaniau). Tada supjaustyk ją mažais gabaliukais ir sudėk vienoje lėkštės pusėje, suformuodama arbūzo skiltelę. Ant viršaus uždėk stambiai tarkuoto sūrio, užtepk majonezo, o iš smulkintų agurkų suformuok „žievelę“. Papriką supjaustyk gabaliukais ir išdėliok ant majonezo. Iš juodųjų alyvuogių padaryk sėklytes ir išdėliok ant arbūzo „minkštimo“. Palaikyk dvi valandas, kad susigertų majonezas, ir patiek.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.