Sausainiai su obuoliais

Ingredientai: Miltai - 500 gramai, Cukrus - 120 gramai, Kiaušiniai - 4 vienetai, Sviestas arba margarinas - 200 gramai, Vanilės ekstraktas - 3 lašai, Kepimo milteliai - 0.5 arbatinio šaukštelio, Obuoliai - 3 vienetai.

Cukrų, vanilės ekstraktą, kiaušinius (kambario temperatūros) išplakite iki vientisos masės. Išlydykite sviestą ar margariną, tačiau neužvirinkite. Palaukite kol šiek tiek pravės ir supilkite į cukraus ir kiaušinių masę. Permaišykite. Suberkite miltus ir kepimo miltelius ir permaišykite iki kol tešla bus vientisa. Obuolius nulupkite, pašalinkite sėklas ir supjaustykite mažais gabaliukais arba sutarkuokite stambia tarka. Obuolius įmaišykite į tešlą. Į tešlą taip pat galite įberti šiek tiek cinamono. Ant kepimo popieriumi išklotos skardos šaukštu kraukite tešlos kalnelius. Palikite didesnius tarpus, nes kepdami sausainiai išsiplės. Kepkite iki 200C įkaitintoje orkaitėje apie 20 min. Iškepusius sausainius apiberkite cukraus pudra.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.