Šerbetas iš šampano

Ingredientai: Putojantis vynas - 300 mililitrai, Baltas, smulkus cukrus - 100 gramai, Kukurūzų sirupas - 1 valgomasis šaukštas, Citrinos sultys - 50 mililitrai, Šviežių greipfrutų sulčių - 100 mililitrai, Citrinos žievelė - 1 arbatinis šaukštelis.

Šampaną, sirupą ir cukrų supilkite į puodą ir nuolatos maišydami pakaitinkite ant silpnos ugnies, kol cukrus pilnai ištirps. Palaukti kol masė atvės, supilkite į ją greipfrutų ir citrinos sultis bei sudėkite žieveles.Viską išmaišykite ir palikite per naktį šaldymo kameroje.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.