Jonavos ligoninė

1. _Jol
    _Jol prieš 5 d.

Mylimoji. parašė:
    Asmeniškai pati pagimdžiau 09-10 covid 19 niekas nedarė, vyrą įleido į gimdymą, ir po gimdymo pabūt kelias valandas.

Kaip smagu girdeti?? sveikinimai, kad viskas sklandziai ir su didele prieziura viskas vyko? tik idomu covido netyre, nes jau laiko nebuvo ar tiesiog nereikia. Nes klinikose drauge lauke covido atsakymo atskiroje palatoje viena, tik kai gavo rezultatus, ileido i palata, kur kitos nestukes buvo.

2. Monica.
    Monica. prieš 3 d.

Covido testo nedaro. Per gimdymą galima būti be kaukės, palatose taip pat. Personalas labai malonus ir paslaugus, viską kas neaišku paaiškina, pamokina. Maistas tikrai gana neblogas. Aš net per daug užkandžių prisidėjau. O dar ir namiškiai lauknešėlį pridėjo, tai teko ir namo parsivešti... Svarbiausia turėti daug vandens ir vazelino. Nes asmeniškai man džiūvo lūpos, burna ir per gimdymą ir po jo. Norėjosi gerti daug vandens, nes tikrai troškino. Vyras galėjo būti per gimdymą ir po jo porą valandų, jeigu ne esate nusipirkę mokamos palatos. Mes nepirkome. Gavau vienvietę. Vyras buvo iki vakaro, nes gimdžiau anksti ryte. Niekas jo ir nevarė namo. Tačiau vakare vyras grįžo namo. ? Apie Jonavos gimdymo skyrių tik geriausi atsiliepimai! ?

sandry prieš 3 d.

4. S.A.T.I.N.E
    S.A.T.I.N.E prieš 1 d.

sandry parašė:
    Paguldė mane stebėjimui, tai personalas tikrai nuostabus, tyrimus daro, rūpinasi, kad tik viskas sklandžiai praeitų. Džiaugiuosi, kad važiavau būtent čia. :)…

Laukiu naujienu is jusu. Papasakokit savo patirti, kovid testo tikrai nereikia darytis?

5. Sausainukė
    Sausainukė prieš 1 d.

Sveikutės,
    Ar yra merginų kurios tarėsi dėl planinio CP būtent jonavos ligoninėje? Su kuriais daktarais išeina susitarti? Galit ir į pm