Trakų ligoninė

8-(528) 55814

8-(528) 55863

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

AnnaBožka prieš 8 mėn.

Trakuose gimdziau du kart.
    Tikrai nenusivyliau.
    Jei dar tektų gimdyciau tik Trakuose.
    labai esu dėkinga Savulioniui ir vedėjai.
    Sureagavo greitai, ir mažiukas su manimi. O galėjo baigtis liūdnai.
    Noriu išskirti Savulioni, visada galvojau kad tik ne pas vyrą papulti, bet papuoliau :-D ir nuomone pasikeite. Moka ir bendrauti su paciente ko dabar retai sutiksi ir tikrai lb gerai išmano savo darbą. Palaike lb psichologiškai ir kaip žmogus. Jei kada tektų dar gimdyti tai pas Savulioni.

2. M. Inga
    M. Inga prieš 8 mėn.

Mielos mamytės, kurios gimdysit Trakuose ir turėsit nemalonumų su akušere Vida (tokia sena su akiniais, visada pasidažius ir prašanti kyšiu), skųstis dėl jos reik tiesiai vedėjai Variakojienei. Nes gulėjau vėl ligoninėj pas juos ir su sesutem kalbėjau, sakė joms ta Vida jau gerklėje stovi, kiek joms skundžiasi mamos, dėl jos. Bet dėja nej viena mama tiesiogiai nepasako vedėjai, o ji sesutėm netiki, sako nesąmonių prisigalvojat?
    O šiaip pati gulėjau, dėl sumažėjusiu vandenų, buvau Vedėjos ir Savulionio priežiūroje,tikrai labai rūpinosi, į diena po 3-4kartus tonusus vaiko žiūrėdavo, lašalinių lašindavo,prieš paleidžiant namo, Vedėja savo ruoštu susiskambino su Santariškese dirbančia daktare, kad dar ji pažiūrėtų ar tikrai ramiai galima namo leisti laukt gimdymo. Labai džiaugiuosi už tokį rūpesti ir priežiūra.

3. zemynazemyna
    zemynazemyna prieš 6 mėn.

M. Inga parašė:

Oi ta Vida ?? i pensija eina eina ir neiseina ??

seis prieš 3 mėn.

Puiki komanda dirba šios ligoninės akušerijos ir ginekologijos skyriuje su nuostabiąja vedėja priešakyje. Tiek gydytojai, tiek akušerės ir kiti darbuotojai labai rūpestingi, mes labai dėkingi už priežiūrą ir pagalbą visais klausimais.

labasrv prieš 1 mėn.

Sveiki akusere Vida Stanevičienė Trakuose, rekomenduoju vengti jos apskritai geriau jeigu ji dirba ta pamaina tai bandyt turbut kuo maziau su veltis i diskusijas nes tik nuotaika susigadinsit, bet vat visos kitos moterytes tai labai geros ypatingai Liubov ir akusere tokia kita amziuje laaabai faina

Reklama: