Trakų ligoninė

8-(528) 55814

8-(528) 55863

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

1. Nidda
    Nidda prieš 7 mėn.

Layla parašė:
    Įdomu kokia situacija. Nedaug beliko. Atrodo nusprendus vgn jau, bet planai kartais ima ir sugriūva

as neperseniausiai buvau uzejus i skyriu, tai vedeja man aprode patalpas, tai vaje, tikras kurortas,lb grazu po remonto ir naujausia iranga. O personalas tai pagrinde tas pats. nieks ten nesikeicia, tik tas savulionis yra, pas kuri as nenoriu pakliut, bet pagrinde, tai su akusere nuolat buni, tas gyd ten mazai ka ir reiskia, nebent komplikuosis kas

AnnaBožka prieš 5 mėn.

Trakuose gimdziau du kart.
    Tikrai nenusivyliau.
    Jei dar tektų gimdyciau tik Trakuose.
    labai esu dėkinga Savulioniui ir vedėjai.
    Sureagavo greitai, ir mažiukas su manimi. O galėjo baigtis liūdnai.
    Noriu išskirti Savulioni, visada galvojau kad tik ne pas vyrą papulti, bet papuoliau :-D ir nuomone pasikeite. Moka ir bendrauti su paciente ko dabar retai sutiksi ir tikrai lb gerai išmano savo darbą. Palaike lb psichologiškai ir kaip žmogus. Jei kada tektų dar gimdyti tai pas Savulioni.

3. M. Inga
    M. Inga prieš 5 mėn.

Mielos mamytės, kurios gimdysit Trakuose ir turėsit nemalonumų su akušere Vida (tokia sena su akiniais, visada pasidažius ir prašanti kyšiu), skųstis dėl jos reik tiesiai vedėjai Variakojienei. Nes gulėjau vėl ligoninėj pas juos ir su sesutem kalbėjau, sakė joms ta Vida jau gerklėje stovi, kiek joms skundžiasi mamos, dėl jos. Bet dėja nej viena mama tiesiogiai nepasako vedėjai, o ji sesutėm netiki, sako nesąmonių prisigalvojat?
    O šiaip pati gulėjau, dėl sumažėjusiu vandenų, buvau Vedėjos ir Savulionio priežiūroje,tikrai labai rūpinosi, į diena po 3-4kartus tonusus vaiko žiūrėdavo, lašalinių lašindavo,prieš paleidžiant namo, Vedėja savo ruoštu susiskambino su Santariškese dirbančia daktare, kad dar ji pažiūrėtų ar tikrai ramiai galima namo leisti laukt gimdymo. Labai džiaugiuosi už tokį rūpesti ir priežiūra.

4. zemynazemyna
    zemynazemyna prieš 3 mėn.

M. Inga parašė:

Oi ta Vida ?? i pensija eina eina ir neiseina ??

seis prieš 11 val.

Puiki komanda dirba šios ligoninės akušerijos ir ginekologijos skyriuje su nuostabiąja vedėja priešakyje. Tiek gydytojai, tiek akušerės ir kiti darbuotojai labai rūpestingi, mes labai dėkingi už priežiūrą ir pagalbą visais klausimais.