Sočios duonos, pupelių ir kumpio salotos

Ingredientai: Balta duona (batonas) - 4 riekės, Konservuotos pupelės - 1 skardinė, Konservuoti kukurūzai - 1 skardinė, Sūris - 150 gramai, Rūkytas kumpis - 100 gramai, Virti kiaušiniai - 3 vienetai, Česnakas - 2 skiltelės, Majonezas - 100 gramai, Druska, P.

Batono riekeles supjaustykite nedideliais kubeliais ir keletą minučių padžiovinkite gerai įkaitintoje orkaitėje iki kol kubeliai bus traškūs. Kiaušinius ir sūrį sutarkuokite, nuo kukurūzų ir pupelių nuspauskite skystį, kumpį supjaustykite kubeliais, česnako skilteles (pakaks vienos skiltelės, jeigu nemėgstate aštriai) perspauskite arba labai smulkiai sukapokite. Visus ingredientus, išskyrus duonos kubelius, sumaišykite, salotas gardinkite druska ir pipirais, užtaisykite majonezu. Tiekiant suformuokite bokštelius, juos apiberkite batono skrebučiais, papuoškite žalumynais. Žinoma, kubelius galite ir tiesiog įmaišyti į salotas, tačiau tuomet jų nereikėtų ilgai laikyti, kadangi įmirkę batono skrebučiai šiek tiek ištiš. Labai sočios, maistingos salotos, kurios puikiai tiks tiek šventei, tiek kasdienai.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.