Šokoladinis pyragas visai šeimai

Ingredientai: Miltai - 1 stiklinė, Cukrus - 1 stiklinė, Vanduo - 1 stiklinė, Kakavos milteliai - 0.5 stiklinės, Sviestas - 0.25 stiklinės, Kiaušinis - 1 vienetas, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Soda - 1 arbatinis šaukštelis, Cukraus pudra - 1 ž.

Suberkite į dubenį miltus, cukrų, kakavą, kepimo miltelius ir sodą, supilkite karštą vandenį. Gerai išmaišykite. Įmuškite kiaušinį, supilkite lydytą sviestą. Išsukite iki vienalytės masės. Ištepkite kepimo formą riebalais, supilkite į ją tešlą ir pašaukite į vidutinio karštumo orkaitę maždaug pusvalandžiui. Prie6 patiekdami pabarstykite cukraus pudra. Skanaus!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.