Šokolado padaže mirkytos kriaušės

Ingredientai: Kriaušės - 500 gramai, Cukrus - 4 valgomieji šaukštai, Gvazdikėliai - 4 vienetai, Citrinos žievelė - 1 vienetas, Pienas - 1 stiklinė, Kakava - 1 valgomasis šaukštas, Krakmolas - 10 gramai.

Nulupkite kriaušes ir išvirkite cukrumi bei prieskoniais paskanintame vandenyje. Išvirusias kriaušes palikite nudžiūti ir sudėkite į dubenį. 1 šaukštą sukraus sumaišykite su kakavos milteliais, krakmolą ištirpinkite šaltame piene ir viską supilkite į verdantį pieną. Šiek tiek pakaitinkite, nuolatos maišydami. Kriaušes užpilkite gautu padažu ir padėkite atšalti.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.