Sriuba su raugintais agurkais

Ingredientai: Vanduo - 2.5 litro, Perlinės kruopos - 0.5 stiklinės, Bulvės - 4 vienetai, Morka - 1 vienetas, Svogūnas - 1 vienetas, Pipirai - 4 vienetai, Lauro lapas - 1 vienetas, Rauginti agurkai - 2 vienetai, Agurkų sūrymas - 0.5 stiklinės.

Kruopas nuplaukite, užpilkite karštu vandeniu ir palikite 40 minučių išbrinkti. Užkaiskite puodą su vandeniu, sudėkite kruopas ir virkite ant silpnos ugnies, kol suminkštės. Kai kruopos bus minkštos, nuplaukite, nuskuskite ir supjaustykite bulves, sudėkite jas į sriubą. Įmeskite lauro lapą ir kelis pipirus. Svogūną nulupkite ir susmulkinkite, morką nuskuskite ir sutarkuokite, apkepkite su svogūnu. Iki virimo pabaigos likus 10 minučių, sudėkite pjaustytus agurkus ir sudėkite apkepintas daržoves, prieš pat pabaigą supilkite sūrymą ir baikite virti. Išpilstykite į lėkštes, papuoškite žalumynais ir patiekite.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.