Su česnakais keptas moliūgas

Ingredientai: Moliūgas - 800 gramų, Česnako galvutė - 1 vienetas, Čiobrelio ar rozmarino šakelės - 2 vienetai, Aliejus - 3 valgomieji šaukštai, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis.

Moliūgą supjaustykite stambiais kubeliais ar riekėmis, pašalinkite sėklas. Sudėkite į kepimo popieriumi išklotą skardą, pašlakstykite aliejumi, tarp riekių išdėliokite riekelėmis supjaustytus česnakus, susmulkintas čiobrelio ar rozmarino šakeles. Pabarstykite druska, pipirais. Kepkite iki 180°C įkaitintoje orkaitėje iki kol moliūgas suminkštės, truputį apskrus. Kepimo laikas priklauso nuo kubelių ar riekių dydžio, moliūgo veislės. Labai kvapnus ir skanus moliūgas. Jį galima patiekti, kaip garnyrą prie žuvies ar mėsos, taip pat dėti į salotas (puikios salotos pavyks iš įvairių salotų lapų, keptų moliūgų, sutrupinto ožkos ar fetos sūrio, įvairių skrudintų riešutų, sėklų). Keptą moliūgą tinka truputį apšlakstyti medumi ar klevų sirupu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.