Su daržovėmis troškinti ryžiai

Ingredientai: Ryžiai - 0.5 stiklinės, Svogūnas - 1 vienetas, Raudona paprika - 0.5 vieneto, Pomidoras - 1 vienetas, Mėtų lapeliai - 4 vienetai, Citrinų sultys - 1 valgomasis šaukštas, Druska - 1 žiupsnelis, Pipirai - 1 žiupsnelis, Kardamonas - 1 žiupsnelis.

Sumaišykite pjaustytas daržoves ir ryžius, sudėkite į puodą su prieskoniais ir keliais susmulkintais mėtų lapeliais. Užpilkite 1 stikline vandens ir troškinkite ant silpnos ugnies apie pusvalandį. Pabaigoje įmaišykite citrinų sulčių ir patiekite, papuošę mėtų lapeliais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.