TESTUOTOJŲ ATRANKA: išbandykite „Eucerin AtopiControl“ – atopinės odos priežiūros priemones (140)

Reklaminis partnerio turinys

Atopinis dermatitas – tai liga, sukelianti odos išsausėjimą, paraudimą, niežulį ir sudirgimą. Ji gali pasireikšti bet kurioje kūno vietoje, tačiau dažniausiai pasitaiko kelių ir alkūnių raukšlėse, taip pat ant kulkšnių, riešų ir kaklo. Ji ypač dažnai pasireiškia kūdikiams ir vaikams.

Išskirtinės odos priežiūros priemonės iš EUCERIN

„Eucerin AtopiControl“ – odos priežiūros priemonės, skirtos ypač sausai, atopinei odai, jų veiksmingumas ir tinkamumas atopinei odai patvirtinti klinikiniais tyrimais. Šios priemonės padeda pagerinti miego ir gyvenimo kokybę, sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų ir jos yra tinkamos kūdikiams nuo 3 mėnesių, išskyrus „Eucerin AtopiControl“ niežulį malšinantį purškalą, kuris skirtas vaikams nuo 3 metų.

„Eucerin AtopiControl“ balzamas

 • Atopinei odai skirtas kūno balzamas kasdieniam naudojimui, kurio sudėtyje yra likochalkono A, keramidų ir taukmedžio sviesto.
 • Balzamas be kvapiųjų medžiagų yra lengvos, malonios tekstūros, greitai susigeriantis, neriebus, nelipnus. Jį tinka naudoti suaugusiesiems, vaikams ir kūdikiams nuo trijų mėnesių.
 • Daugiau informacijos apie „Eucerin AtopiControl“ balzamą: www.eucerin.lt/balzamas

„Eucerin AtopiControl“ intensyvaus poveikio kremas

 • Papildytas odą raminančiomis, niežulį malšinančiomis bei vėsinančiomis savybėmis pasižyminčiais ingredientais.
 • Efektyvumas ir veiksmingumas patvirtinti klinikiniais tyrimais: žymiai pagerina odos išvaizdą paūmėjimų metu, tinka atopiškai suaugusiųjų, vaikų ir kūdikių nuo 3 mėn. amžiaus odai.
 • Daugiau informacijos apie Eucerin AtopiControl“ intensyvaus poveikio kremą: www.eucerin.lt/kremas

„Eucerin AtopiControl“ niežulį malšinantis purškalas

 • Purškalas buvo specialiai sukurtas, siekiant iš karto ir ilgam sumažinti nemalonius niežtinčios odos pojūčius. Klinikiniais tyrimais įrodytas poveikis per 60 sekundžių, kuris išlieka iki šešių valandų (Beiersdorf AG, Klinikiniai duomenys, 2018 m. kovas / balandis.).
 • Vėsinančiomis savybėmis pasižymintis purškalas be kvapiųjų medžiagų greitai įsigeria, yra neriebus ir nelipnus. Tinka naudoti suaugusiesiems ir vaikams nuo trijų metų.
 • Daugiau informacijos apie Eucerin AtopiControl“ niežulį malšinantį purškalą: www.eucerin.lt/purskalas

TESTUOTOJŲ ATRANKA – išbadykite „Eucerin AtopiControl“ - dermatologinės kosmetikos priemones ypač sausai, atopinei odai

Komentaruose apačioje nurodykite, ar susiduriate su sausa, sudirgusia, niežtinčia, atopine vaiko oda (nurodykite savo vaiko amžių). O gal ir kitiems šeimos nariams pasireiškia panašūs simptomai? Komentaras bus jūsų bilietas burtų traukime, renkant „Eucerin AtopiControl“ testuotojas (-us).

Svarbi informacija apie TESTUOTOJŲ ATRANKĄ

 1. Testuotojų atranka vyksta 2020.04.06-04.13.
 2. Burtų keliu išrinktus testuotojus komentaruose apačioje skelbsime 2020.04.14.
 3. Su išrinktais testuotojais susisieksime asmenine žinute tevu-darzelis.lt svetainėje.
 4. Jei testuotojas neatsakys per žinutėje nurodytą terminą, į jo vietą bus renkamas kitas testuotojas.
 5. Savo atsakymą komentaruose galima pateikti tiek kartų, kiek norite, bet testuotojų atrankoje dalyvauja tik paskutinis komentaras.

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.