Tiršta špinatų sriuba

Ingredientai: Špinatai - 200 gramai, Bulvės - 2 vienetai, Morkos - 1 vienetas, Paprika - 1 vienetas, Svogūnai - 1 vienetas, Česnakai - 3 skiltelės, Sultinys - 2 stiklinės, Grietinėlė, 35 % riebumo - 1.5 stiklinės.

Špinatus nuplaukite ir nusausinkite. Susmulkinkite nuskustas morkas, paprikas, svogūną, pakepinkite ir pabarstykite prieskoniais. Sudėkite smulkintą česnaką ir taip pat pakepinkite. Supilkite pusę stiklinės sultinio ir sudėkite špinatus. Sudėkite supjaustytas virtas bulves, maišydami kiek patrinkite. Troškinkite apie 10 minučių. Tuomet supilkite likusį sultinį, išmaišykite. Viską pertrinkite smulkintuvu. Sutrintą sriubą pilkite atgal į troškintuvą, įmaišykite į ją grietinėlę ir užvirinkite ant silpnos ugnies. Išpilstykite į lėkštes. Skanaus!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.