Tradicinis citrinų limonadas

Ingredientai: Citrinos sultys - 1 stiklinė, Cukrus - 1 stiklinė, Vanduo - 1 stiklinė.

Stiklinę cukraus berkite į keptuvę, užpilkite stikline vandens ir kaitinkite ant nedidelės ugnies iki kol cukrus ištirps - turėsite sirupą. Kol kaista sirupas, išspauskite citrinas - stiklinei sulčių turėtų pakakti 4-6 citrinų. Citrinos sultis sumaišykite su cukraus sirupu ir skieskite 2-3 stiklinėmis vandens. Perpilkite į indą, įmeskite kelias citrinos riekeles, papildomai galite gardinti mėtų lapeliais. Puikiai atgaivinantis ir labai skanus gėrimas.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.