Traškios „barankos“ su aguonomis

Ingredientai: Miltai - 2 stiklinės, Cukrus - 100 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas, Vanduo - 0.5 stiklinės, Aliejus - 50 mililitrai, Vanilinis cukrus - 1 arbatinis šaukštelis, Druska - 1 žiupsnelis, Aguonos - 0.5 stiklinės.

Miltus persijokite, sumaišykite su cukrumi, vaniliniu cukrumi, druska, įmuškite kiaušinį, supilkite vandenį ir aliejų. Užminkite tešlą. Gnybkite gabaliuką gerai suminkytos tešlos, delnais susukite į „dešrelę“, ją apsukite aplink pirštą ir tvirtai suspauskite kraštelius. Šitaip suformuokite visas „barankas“. Suformuotas „barankas“ dalimis, kad pernelyg nesigrūstų dėkite į puodą su pasūdytu, verdančiu vandeniu. „Barankos“ nugrims, o apvirusios vėl pakils viršun. Pakilusias „barankas“ ištraukite, sudėkite ant kepimo popieriumi išklotos skardos, dosniai apiberkite aguonomis. Paruoštas „barankas“ kepkite iki 180-200C įkaitintoje orkaitėje apie 15-20 min. iki kol pagels ir apskrus. Puikiai tiks su pieno stikline ar arbatos puodeliu!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.