Traškūs kaulienos kepsneliai su garstyčiomis

Ingredientai: Kiaulienos nugarinė - 500 gramai, Sviestas - 3 valgomieji šaukštai, Garstyčios - 5 valgomieji šaukštai, Džiūvėsėliai - 0.5 stiklinės, Svogūnas - 1 vienetas, Čiobreliai - 1 žiupsnelis, Česnakinė druska - 1 žiupsnelis.

Svogūną sutarkuokite arba labai smulkiai supjaustykite. Nugarinę supjaustykite nedideliais gabaliukais, juos pamuškite. Mėsos kepsniukus porai valandų (galima ir nakčiai) dėkite į svogūnų tarkius - mėsa bus labai minkšta. Sviestą ištirpinkite ir sumaušykite su garstyčiomis. Šia mase aptepkite kiekvieną pasimarinavusį (svogūnų likučius nuvalykite) mėsos gabaliuką iš abiejų pusių. Džūvėsius, čiobrelius, česnakinę druską sumaišykite. Į mišinį dėkite sviestu ir garstyčiomis apteptus mėsos gabaliukus, trupinius prie jų prispauskite. Kepsnelius dėkite į riebalais pateptą kepimo indą ir šaukite į iki 200° įkaitintą orkaitę. Kepkite neuždengtus apie 10-15 min., tada apverskite ir kepkite dar 5-10 min. Patiekite su patinkančiu garnyru.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.