Užkandėlė šampinjonų kepurėlėse

Ingredientai: Šampinjonai - 6 vienetai, Svogūnas - 1 vienetas, Virtos bulvės - 2 vienetai, Sviestas - 100 gramai, Pienas - 100 mililitrai, Aliejus - 2 valgomieji šaukštai, Kiaušinio trynys - 1 vienetas.

Nupjaukite pievagrybių kotelius ir išimkite truputėlį minkštimo, kad pievagrybiuose liktų laisvos vietos. Kepurėles sudėkite į orkaitę ir pakepkite and vidutinės ugnies 5-10 minučių. Įkaitinkite keptuvę it joje pakepinkite smulkintus svogūnus, tuomet suberkite smulkintą pievagrybių minkštimą su koteliais ir dar šiek tiek pakepkite. Iš virtų bulvių paruoškite bulvių košę su sviestu. Į košę sudėkite kepintus svogūnus su grybais ir pagardinkite prieskoniais. Paruošta mase įdarykite kepintus pievagrybius, viršūnėles patepkite kiaušinių tryniu. Taip įdarytas grybų kepurėles dar kartą dėkite į orkaitę ir kepkite, kol viršūnėlės apskrus.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.