Vaisinė manų košė su riešutais

Ingredientai: Manų kruopos - 50 gramai, Pienas - 185 mililitrai, Vanilė - 1 arbatinis šaukštelis, Sviestas - 10 gramai, Cukrus - 20 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas, Riešutai - 10 gramai, Konservuoti vaisiai - 50 gramai, Abrikosų marmaledas - 50 gramai, Drus.

Išvirkite manų košę su pienu, greitai ją maišydami sudėkite nešildytą sviestą, su cukrum išplaktą kiaušinio baltymą, kiaušinio trynį, vanilę ir kapotus riešutų branduolius. Masę dėkite į riebalais išteptą keptuvę, viršų sulyginkite, apibarstykite cukrumi ir pastatykite 5–7 minutėms į karštą orkaitę. Patiekite su konservuotais vaisiais, riešutais ir abrikosų padažu arba vaisių sunka.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.