Vaisinis pyragas „Drugelis“

Ingredientai: Biskvitinis pagrindas - 1 vienetas, Plakta grietinėlė - 300 gramai, Cukraus pudra - 150 gramai, Mėlynės - 1 stiklinė, Braškės - 300 gramai, Žemuogės - 200 gramai, Bananas - 1 vienetas, Mandarinai - 3 vienetai, Karambola - 1 vienetas, Karameli.

Išpjaukite iš biskvito drugelį. Bananą supjaustykite riekutėmis, mandarinus išskirstykite skiltelėmis, karambolą nuplaukite ir atpjaukite keletą "žvaigždučių". Grietinėlę išplakite su cukraus pudra ir storai aptepkite biskvitą, ant viršaus išdėliokite vaisius ir uogas (galima keisti, priklausomai nuo metų laiko). Padarykite akytes ir ūselius. Apliekite sirupu arba želė.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.