Varškė su vaisiais

Ingredientai: Citrinos sultys - 4 valgomieji šaukštai, Medus - 4 valgomieji šaukštai, Obuolys - 1 vienetas, Apelsinas - 1 vienetas, Bananas - 1 vienetas, Varškė - 400 gramai, Pienas - 5 valgomieji šaukštai, Vanilinis cukrus - 4 arbatiniai šaukšteliai, Rieš.

Sumaišykite medų ir citrinos sultis. Vaisius supjaustykite (nepamirškite išimti obuolio sėklų) ir sumaišykite su medaus mišiniu. Ištrinkite varškę, pieną, vanilinį cukrų, sumaišykite su 3/4 vaisių masės, sudėkite į indelius ir papuoškite likusiais vaisiais (bet galima įmaišuti visus vaisius, o papuošti šaldytomis uogomis). Galite pabarstyti kepintais riešutais ir saulėgrąžomis.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.