Varškės apkepas su džiovintais vaisiais

Ingredientai: Varškė - 400 gramai, Džiovintos slyvos arba razinos, arba jų mišinys - 100 gramai, Manų kruopos - 150 gramai, Grietinė - 200 mililitrai, Cukraus pudra - 150 gramai, Vanilinis cukrus - 1 gramas, Sviestas - 20 gramai, Kiaušiniai - 5 vienetai.

Pertrinkite varškę, suberkite vanilinį cukrų, cukraus pudrą, manus, įmuškite kiaušinius, supilkite grietinę ir viską gerai išmaišykite. Uždenkite indą ir palikite porai valandų. Sudėkite masę į sviestu išteptą formą. Slyvas nuplinkinkite ir supjaustykite nedideliais gabalėliais. Galima kepti ir su razinomis. Apibarstykite apkepą ir kepkite 180-200 laipsnių temperatūros orkaitėje 20-25 minutes. 10-15 minučių palaukite, kad apkepas kiek atvėstų, ir supjaustykite gabaliukais. Skanaus!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.