Vištiena saldžiai aštriame padaže

Ingredientai: Rudas cukrus - 1 valgomasis šaukštas, Medus - 2 valgomieji šaukštai, Sojos padažas - 2 valgomieji šaukštai, Imbieras - 2 arbatiniai šaukšteliai, Česnakas - 2 skiltelės, Čili - 1 valgomasis šaukštas, Vištienos krūtinėlė - 4 vienetai, Aliejus -.

Nedideliame dubenėlyje išmaišyti rudąjį cukrų, medų, sojos padažą, imbierą, česnaką ir čili padažą. Nestipriai pasūdykite vištienos gabaliukus ir kepinkite juos įkaitintame aliejuje, kol gražiai apskrus. Tuomet apipilkite paruoštu padažu. Troškinkite ant nedidelės ugnies, maždaug 10 minučių, kol padažas sutirštės.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.