Vištienos ir daržovių vyniotinis

Ingredientai: Vištienos filė - 400 gramai, Pomidoras - 1 vienetas, Morka - 1 vienetas, Virti kiaušiniai - 2 vienetai, Česnakas - 2 skiltelės.

Vištienos filė perpjaukite išilgai per pusę (tačiau ne iki pat galo), išskleiskite ant aliejumi išteptos folijos, truputį pamuškite, kad išeitų apie 1 cm storio lakštas. Pabarstykite druska, pipirais, pabarstykite smulkintais žalumynais, česnaku ir tarkuota morka, išdėliokite smulkiai pjaustytą pomidorą, kiaušinių riekeles arba gabaliukus, viską susukite, suvyniokite į foliją ir kepkite 200 laipsnių temperatūros orkaitėje apie pusvalandį Nuimkite foliją ir kepkite dar 15 minučių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.