Vištienos ir paprikų mišrainė

Ingredientai: Vištienos filė - 300 gramai, Paprika saldžioji (įvairių spalvų) - 200 gramai, Svogūnas - 100 gramai, Vyno actas - 3 valgomieji šaukštai, Aliejus - 3 valgomieji šaukštai, Cukrus - 0.5 arbatinio šaukštelio, Druska, pipirai, čili pipirai - 1 žiu.

Vištienos krūtinėlę išvirkite, atvėsinkite ir suplėšykite. Svogūną supjaustykite plonais pusžiedžiais, jeigu nemėgstate jo aštrumo, tai nuplikykite verdančiu vandeniu, skonis bus švelnesnis. Paprikas supjaustykite plonais šiaudeliais. Pasiruoškite užpilą - visus jam skirtus ingredientus gerai išplakite šakute. Užpilą supilkite ant mišrainės, išmaišykite. Mišrainę patiekite su skrebučiais, krekeriais, galite ją sumaišyti su mėgiamų salotų lapais - bus dar gaiviau.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.