Vištienos suktinukai su bananais

Ingredientai: Banananai - 2 vienetai, Vištienos krūtinėlė - 2 vienetai.

Krūtinėlę perpjaukite išilgai, šiek tiek pamuškite, pabarstykite prieskoniais ir įvyniokite gabaliuką banano. Persmeikite mediniais dantų krapštukais, sudėkite į skardą, pridenkite folija ir kepkite 200-220 laipsnių temperatūroje apie 20 minučių, tada foliją nuimkite ir kepkite, kol gražiai apskrus. Labai skanus patiekalas, kurį patiekti galima su įvairiais padažais. Pavyzdys: užvirinkite grietinėlę, įdėite česnako, krapų, miltų ir sūrio.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.