Vyniotinis su grybais

Ingredientai: Brokoliai - 300 gramai, Kiaušiniai - 4 vienetai, Miltai - 3.5 valgomojo šaukšto, Soda - 0.5 arbatinio šaukštelio, Pievagrybiai - 400 gramai, Lydytas sūris - 100 gramai, Grietinė - 1 valgomasis šaukštas, Svogūnas - 1 vienetas, Sviestas - 30 gr.

Brokolius išvirkite ir sutrinkite smulkintuvu. Išplakite kiaušinius, po truputį įmaišydami miltus, sodą, druską, sudėkite brokolius ir viską vėl išplakite. Skardą išklokite riebalais suteptu kepimo popieriumi, ant viršaus paskleiskite masę. Kepkite vidutinio karštumo orkaitėje 20 minučių. Kol pagrindas kepa, paruoškite įdarą. Supjaustykite grybus ir svogūną, apkepkite, sudėkite į smulkintuvą kartu su lydytu ir kietu sūriu bei grietine, pagal skonį įberkite druskos ir pipirų, pertrinkite iki vienalytės masės. Ištepkite pagrindą ir atsargiai susukite savo vyniotinį, palaikykite 1-1,5 val. šaldytuve, prieš patiekdami supjaustykite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.